Taylor dziwka

Dział (bez) spamu
Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Taylor dziwka

#170679

Post autor: Tycior » 28-03-2015, 14:04

Ehh poszedłem się tylko wysrać a tu o
Spoiler
Pokaż
Obrazek
I jak tu ufać kobietom? tydzień temu gadała,że nikogo nie ma :cry:
i chuj nie jade do USEJ :(((

chociaż jeszcze jedna prawilna Nina została... nie idę więcej srać bo i o niej coś znajde :ehh:
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 44970
Rejestracja: 05-11-2013, 17:01
Beczki: 1003

Re: Taylor dziwka

#170681

Post autor: pawian » 28-03-2015, 14:07

Obrazek
deal with it
Obrazek

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Re: Taylor dziwka

#170682

Post autor: Tycior » 28-03-2015, 14:12

Usuń to
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Remik
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 7306
Rejestracja: 25-01-2013, 20:31
Beczki: 529

Re: Taylor dziwka

#170684

Post autor: Remik » 28-03-2015, 14:19

Obrazek
100icki pisze:
  • ok to niech ci zdechnie wszystko co kochasz

pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 44970
Rejestracja: 05-11-2013, 17:01
Beczki: 1003

Re: Taylor dziwka

#170687

Post autor: pawian » 28-03-2015, 14:35

adrian, nie mówiłeś że zapuszczasz wąs
Obrazek

Spectator
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 9212
Rejestracja: 13-06-2014, 12:56
Lokalizacja: z bugwie
Beczki: 123
Kontakt:

Re: Taylor dziwka

#170694

Post autor: Spectator » 28-03-2015, 15:03

może za 10 lat by taki miał :qface:
Obrazek

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Re: Taylor dziwka

#170719

Post autor: Tycior » 28-03-2015, 15:13

Hehe Tobie wąsy na dupie rosną
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Spectator
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 9212
Rejestracja: 13-06-2014, 12:56
Lokalizacja: z bugwie
Beczki: 123
Kontakt:

Re: Taylor dziwka

#170742

Post autor: Spectator » 28-03-2015, 15:18

nie mam dupy zamiast ryja, sorry.
P.S
ogarnij brew :hihi:
Obrazek

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Re: Taylor dziwka

#170788

Post autor: Tycior » 28-03-2015, 15:40

OGARNIJ RYJ... MAMA CALE ZYCIE NIE BEDZIE CI SMAROWAC KREMEM NA PRYSZCZE ;P
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Spectator
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 9212
Rejestracja: 13-06-2014, 12:56
Lokalizacja: z bugwie
Beczki: 123
Kontakt:

Re: Taylor dziwka

#170800

Post autor: Spectator » 28-03-2015, 15:47

od mojej mamy to ty się odpierdol bo widzę, że umysłowo to zatrzymałeś się na poziomie gimnazjum. Typowa zagrywka gimbiarska: skoro nie działają na niego wyzwiska to powyzywam jego rodziców. Masz coś do mnie czy do moich rodziców? Bo jak do mnie to od rodziców się odpierdol, tym bardziej, że ja twoich nie wyzywałem.
Obrazek

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Taylor dziwka

#583336

Post autor: usunięte konto » 24-08-2018, 20:16

Tycior pisze: Ehh poszedłem się tylko wysrać a tu o
Spoiler
Pokaż
Obrazek
I jak tu ufać kobietom? tydzień temu gadała,że nikogo nie ma :cry:
i chuj nie jade do USEJ :(((

chociaż jeszcze jedna prawilna Nina została... nie idę więcej srać bo i o niej coś znajde :ehh:
uuuu, ale zdrada
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

MisterM
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 2929
Rejestracja: 13-08-2018, 21:59
Beczki: 42

Taylor dziwka

#583339

Post autor: MisterM » 24-08-2018, 20:19

Taylor Swift > Emma watson
W imie zasad skurwysynu.

Buryczawian
Wizytówka

Posty: 15651
Rejestracja: 26-03-2014, 21:31
Beczki: 188

Taylor dziwka

#583439

Post autor: Buryczawian » 24-08-2018, 22:56

pawian pisze: Obrazek
deal with it
A co to ?

Burak
Awatar użytkownika
Alkoholik

Posty: 15636
Rejestracja: 28-04-2013, 20:18
Lokalizacja: jednak UK>ÓSA
Beczki: 733

Taylor dziwka

#583441

Post autor: Burak » 24-08-2018, 23:12

pawian pisze: Obrazek
deal with it
j.w
Obrazek

Logorey Ciposok
Awatar użytkownika
kolega

Posty: 48253
Rejestracja: 30-01-2013, 20:35
Lokalizacja: Król Oposów
Beczki: 895
Kontakt:

Taylor dziwka

#583453

Post autor: Logorey Ciposok » 25-08-2018, 00:21

Buryczawian pisze:
pawian pisze: Obrazek
deal with it
A co to ?
To jest nasz Tycior
Obrazek

Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44496
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1181

Taylor dziwka

#583570

Post autor: Finczy » 25-08-2018, 12:18

Wiecie, że Tycior i Taylor mają tyle samo liter? Co z tego wynika? Nie wiem :duda3:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość