DzikieSzpadle [*]

Dział (bez) spamu
chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 139409
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2062
Kontakt:

Re: DzikieSzpadle [*]

#89398

Post autor: chuj » 04-05-2014, 19:29

Tak, skąd wiedziałeś? :shy:

Nie dam nikomu, bo jeszcze poplamią...
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Re: DzikieSzpadle [*]

#157489

Post autor: usunięte konto » 18-01-2015, 19:03

kto to szpadle nie znam szpadle
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Logorey Ciposok
Awatar użytkownika
kolega

Posty: 48253
Rejestracja: 30-01-2013, 20:35
Lokalizacja: Król Oposów
Beczki: 895
Kontakt:

Re: DzikieSzpadle [*]

#157636

Post autor: Logorey Ciposok » 18-01-2015, 23:57

Może kiedyś wróci :|
Obrazek

pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 44970
Rejestracja: 05-11-2013, 17:01
Beczki: 1003

Re: DzikieSzpadle [*]

#157637

Post autor: pawian » 18-01-2015, 23:58

Wątpię :ehh:
Obrazek

Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44496
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1181

Re: DzikieSzpadle [*]

#157659

Post autor: Finczy » 19-01-2015, 00:30

Ci co odeszli zazwyczaj są wśród nas tak jak :::Misiek::: ileś tam kropek.

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Re: DzikieSzpadle [*]

#157730

Post autor: usunięte konto » 19-01-2015, 14:22

Finczy pisze:Ci co odeszli zazwyczaj są wśród nas tak jak :::Misiek::: ileś tam kropek.
kropka dwukropek dwukropek misiek dwukropek dwukropek kropka
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

DzikieSzpadle [*]

#456697

Post autor: Tycior » 20-04-2017, 10:44

Otisek pisze: Jak go ocenialiście ?
mocne 4/20
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 139409
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2062
Kontakt:

DzikieSzpadle [*]

#456803

Post autor: chuj » 20-04-2017, 11:36

Czyli 2/10, skracaj te ułamki :karol2:
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

DzikieSzpadle [*]

#458677

Post autor: usunięte konto » 22-04-2017, 13:38

Burak pisze: Czyli 2/10, skracaj te ułamki :karol2:
Czyli 1/5, skracaj te ułamki :karol2:
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 139409
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2062
Kontakt:

DzikieSzpadle [*]

#458679

Post autor: chuj » 22-04-2017, 13:39

No w sumie :papa2:
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

Logorey Ciposok
Awatar użytkownika
kolega

Posty: 48253
Rejestracja: 30-01-2013, 20:35
Lokalizacja: Król Oposów
Beczki: 895
Kontakt:

DzikieSzpadle [*]

#583239

Post autor: Logorey Ciposok » 24-08-2018, 19:26

Dobry user on był :polak:
Obrazek

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

DzikieSzpadle [*]

#583244

Post autor: usunięte konto » 24-08-2018, 19:28

moze wroci
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Logorey Ciposok
Awatar użytkownika
kolega

Posty: 48253
Rejestracja: 30-01-2013, 20:35
Lokalizacja: Król Oposów
Beczki: 895
Kontakt:

DzikieSzpadle [*]

#583474

Post autor: Logorey Ciposok » 25-08-2018, 09:45

Tylko Buren może to załatwić
Obrazek

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

DzikieSzpadle [*]

#583625

Post autor: usunięte konto » 25-08-2018, 12:39

no zobaczymy
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości