Że niby na wózku nie ruchajo?

Dział (bez) spamu
Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44496
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1181

Że niby na wózku nie ruchajo?

#573152

Post autor: Finczy » 12-08-2018, 13:19

MrPoop pisze: W Egipcie też kapusta rośnie?
A jaka jest tam pogoda? Gorąc w chuj, nie? Bocian + gorąc = zrzucanie dzieci w kapustę :major:

Death
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 14185
Rejestracja: 23-04-2013, 09:30
Beczki: 305
Kontakt:

Że niby na wózku nie ruchajo?

#573157

Post autor: Death » 12-08-2018, 13:26

no a gdzie bociany odlatuja na zime? do afryki! a gdzie jest egipt? w afryce! :major3:
Obrazek

Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44496
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1181

Że niby na wózku nie ruchajo?

#573207

Post autor: Finczy » 12-08-2018, 14:32

No i wszystko wyjaśnione :major3:

pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 44970
Rejestracja: 05-11-2013, 17:01
Beczki: 1003

Że niby na wózku nie ruchajo?

#573267

Post autor: pawian » 12-08-2018, 16:58

MrPoop pisze: A ci rzymianie rodzili się z invitro
ok :karol2:
rodzili sie z incvizitio
Obrazek

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Że niby na wózku nie ruchajo?

#573334

Post autor: usunięte konto » 12-08-2018, 17:56

MrPoop pisze: A ci rzymianie rodzili się z invitro
ok :karol2:
przeciez kosmici tworza ludzi tak jak piramidy
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Że niby na wózku nie ruchajo?

#575904

Post autor: Tycior » 16-08-2018, 19:17

co ty pierdolisz :testo:
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Że niby na wózku nie ruchajo?

#575908

Post autor: usunięte konto » 16-08-2018, 19:18

nie slyszales, ze piramidy w egipcie to dzielo kosmitow? :wow:
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Logorey Ciposok
Awatar użytkownika
kolega

Posty: 48253
Rejestracja: 30-01-2013, 20:35
Lokalizacja: Król Oposów
Beczki: 895
Kontakt:

Że niby na wózku nie ruchajo?

#575915

Post autor: Logorey Ciposok » 16-08-2018, 19:35

pawian pisze: przecież to jest jakiś film czy serial xD
Wygrał jebany :lol:
Obrazek

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Że niby na wózku nie ruchajo?

#575989

Post autor: Tycior » 16-08-2018, 21:47

Ritsu pisze: nie slyszales, ze piramidy w egipcie to dzielo kosmitow?
dobry towar mieli
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Że niby na wózku nie ruchajo?

#575991

Post autor: usunięte konto » 16-08-2018, 21:47

kosmici mieli jakies sprzety dobre, na pewno
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 139409
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2062
Kontakt:

Że niby na wózku nie ruchajo?

#576047

Post autor: chuj » 16-08-2018, 22:04

Tensometr i wzbogacony uran.
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Że niby na wózku nie ruchajo?

#576055

Post autor: usunięte konto » 16-08-2018, 22:05

pewnie tak
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość