MC Błażej

Kącik dla fanów muzyki klasycznej/rapu etc.
ODPOWIEDZ
dr Lewin
Awatar użytkownika
Grafik

Posty: 3118
Rejestracja: 16-07-2013, 09:29
Beczki: 293

MC Błażej

#575187

Post autor: dr Lewin » 16-08-2018, 13:05

Zakładam temat, żeby wyjaśnić pewien powielany w internecie mit, jakoby autorem wersów "Elo Lech Wałęsa, lubie kule z mięsa" oraz "Krzysztof Krawczyk jebany sprzedawczyk" byl niejaki MC Terminator.
Rozumiem, że nagrywal on wiele kooperacji z różnymi niszowymi autorami i nieosluchani odbiorcy mogą nie rozrozniac poszczególnych czlonkow ekipy Obrońcy Hardkoru, jednak najbardziej kultowe teksty, ktore spopularyzowały ich srodowisko pochodzą z samodzielnego albumu MC Błażeja, zatytuowanego Obrońca Musztardy. Ciężko patrzy mi sie, jak po latach jego talent nadal nie zostal w pełni doceniony i przepadl w czeluściach polskiej sceny hiphopowej. Mam nadzieję, ze kiedyś przyjdzie taki dzien, gdy powróci w pelnej chwale i da o sobie znać wszystkim ignorantom i niedowiarkom.
Na pamiątkę po nim i jako hołd dla jego twórczości, zamieszczam tutaj odnalezione przeze mnie nagrania będące dowodem w sprawie. Zachęcam do zostawiania łapek w górę :ok:

phpBB [media]


phpBB [media]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość